Aisle
Brand
Annie's
ARIH
Aurora
Barilla
Bechtle
Bens Original
Better Than Noodles
Blue Dragon
Buenas
Catelli
Chef Woo
Classico
De Cecco
Delverde
Don Don
Erwan
Farkay
Garofalo
Hakubaku
Heinz
Heiwa
Ho-Ya
Hon's
House Foods
Indomie
Italpasta
Knorr
Kosa
Kraft
La Presserie
Len Xiang
Lipton
LIVIVA
LongKow
Lotus
Lucky Me!
Maggi
Mama
Mama Noodles
Mamee
Manischewitz
Mi Sedaap
Misko
Molisana
Mr Noodles
Nissin
No Name
No Yolks
Nong Shim
NONGSHIM
nuPasta
OCEAN'S HALO
Paldo
PC Blue Menu
PRAN
President's Choice
Rizopia
Rooster
Rummo
Samyang
Sapporo
Sau Tao
Shinsenna
Sunfeast
Suraj
T&T
Unico
Willi Food
Wu Mu
Young & Young
Ziggy's
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
No Added Sodium or Salt
Fat-Free
Plant Based
Calorie-Free
Low Calorie
Keto
Nut Free
Vegan
Peanut Free
Soy Free
Kosher
Whole Grain
Source of Iron
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.99
95 g, $4.20/100g
sale: $1.68, formerly: $1.79
SAVE $0.11
400 g, $0.42/100g
97 g, $4.11/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
5x85.0 g, $0.82/100g
500 g, $0.80/100g
$0.69
85 g, $0.81/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
175 g, $1.14/100g
$2.29
900 g, $0.25/100g
$3.79
175 g, $2.17/100g
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
800 g, $0.38/100g
$2.99
410 g, $0.73/100g