Aisle
Brand
Aseel
Barney Butter
Becel
Brar's
Breakstone
Crisco
Derlea
Earth Balance
Earth's Own
Fatso
Gay Lea
Healthy Crunch
I Can't Believe It's Not Butter!
Imperial
J and J
Joie
Lactantia
Mc Dairy
Mehadrin
Melt
Mirage Margarine
Nanak
Natur
Nature's Nuts
Neilson
No Name
Nordex Food
Nutiva
Nuts to You
OG GHEE
Olivina
Organic Meadow
PB&Me
PC Blue Menu
PC Organics
Prasad Ayurveda
President
President's Choice
Puck
Rolling Meadow
Savor
Shady Maple Farms
Sunbutter
Tenderflake
Woolwich
Wowbutter
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Egg Free
No Added Sodium or Salt
Lactose Free
Source of Protein
Nut Free
Kosher
GMO Free
Tree Nut Free Facility
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Organic
Plant Based
No Added Hormones
Peanut Free Facility
Source of Omega 3
Vegan
Peanut Free
Soy Free
No Added Sugar
Lower or Reduced Calorie
Free of Sodium or Salt
Dairy Free
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.99
250 g, $2.80/100g
$8.99
454 g, $1.98/100g
454 g, $1.54/100g
$9.49
4x113.5 g, $2.09/100g
sale: $4.99, formerly: $8.99
SAVE $4.00
454 g, $1.10/100g
$5.99
454 g, $1.32/100g
454 g, $2.09/100g
$6.50
St Dalfour
225 ml, $2.89/100ml
You might like
4x113.0 g, $2.10/100g