Cat Litter & Housebreaking
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $31.99, formerly: $33.99
SAVE $2.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats Tidy Care Cat Litter Alert Multi-Cat
3.63 kg, $0.88/100g
$25.99
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 24/7 Performance Multi-Cat
5.44 kg, $0.48/100g
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
Unscented Long-Lasting Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g
Out of Stock
$21.99
Plus tax
Arm & Hammer
Cloud Control Breathe Easy Clumping Litter Multi-Cat
6.35 kg, $0.35/100g
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
Scented Dual Action Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g
Out of Stock

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cat's Pride
Fresh Light Unscented
3.86 kg, $0.41/100g

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cat's Pride
Litter
3.86 kg, $0.41/100g
Low Stock

sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Cat's Pride
Fresh Light Ultimate Care
7.71 kg, $0.35/100g
Low Stock
sale: $22.99, formerly: $23.99
SAVE $1.00
Plus tax
Catit
Go Natural Pea Husk Clumping Cat Litter Vanilla-Scented
5.6 kg, $0.41/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g









































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































