Filters
Oral Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Total Advanced Enamel Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth
120 ml, $5.41/100ml
$12.49
Plus tax
Colgate
360 Advanced Floss-Tip Toothbrush, Adult Soft Toothbrushes
2 ea, $6.25/1ea
$15.99
Plus tax
Colgate
PreviDent Sensitive Mild Mint Liquid Gel High Strength Fluoride Toothpaste 100 ml
100 ml, $15.99/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Crest
3D White Advanced Teeth Whitening Toothpaste, Radiant Mint
135 ml, $6.29/100ml

sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.50
Plus tax
Listerine
Zero Mild Mint Antiseptic Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $0.75/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Multiaction Plus Whitening Toothpaste
100 ml, $6.99/100ml
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Sensodyne
Repair And Protect Toothpaste For Sensitive Teeth
75 ml, $12.39/100ml
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush Value Pack, Soft
1 ea, $6.49/1ea
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Multiaction Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Dual Clean Toothbrushes, 6 Pack
6 ea, $1.42/1ea
Out of Stock
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Crest
3D White Toothpaste, Charcoal
135 ml, $6.29/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































