Dish Detergent
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.00, formerly: $15.00
SAVE $1.00
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Detergent Fresh, 30ct
30 ea, $0.47/1ea
sale: $22.00, formerly: $28.99
SAVE $6.99
Plus tax
Cascade
Complete Dishwasher Detergent Fresh, 80ct
80 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Fresh, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea
sale: $13.99, formerly: $15.99
SAVE $2.00
Plus tax
The Unscented Company
Dish Tabs
30 ea, $0.47/1ea
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Dishwasher Detergent Fresh, 67ct
67 ea, $0.33/1ea

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
Nature Clean
Dishwasher Pacs
432 g, $2.08/100g
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Dish Detergent ActionPacs, Clean Lemon, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Free & Clear Dishwasher Detergent Unscented, 51ct
321 g, $6.85/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































