Cleaning Accessories & Sponges
Filters
Cleaning Accessories & Sponges
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$14.99
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
PowerMop Multi-Surface Mopping Pad Refills, 5 count
5 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $10.49
SAVE $2.49
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Dual Action Brand New Day™
75 ea, $0.11/1ea
$21.99
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
PowerMop Multi-Surface Mopping Pad Refills, 8 count
8 ea, $2.75/1ea
Low Stock
Low Stock
$15.99
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
Sweep + Mop XL, Dry Pads Refill, Floor Cleaner, Unscented 16ct
16 ea, $1.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































