Filters
Kitchen Utensils, Gadgets & Tools
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Soft-Touch Pump Salad Spinner
1 ea, $35.00/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Colanders 2 Piece Set
1 ea, $22.50/1ea
sale: $14.00, formerly: $18.00
SAVE $4.00
Plus tax
Starfrit
Mightican Can Opener with Soft Grip
1 ea, $14.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Starfrit
Little Beaver Can Opener - White
1 ea, $12.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































