Filters
Serveware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$4.00 Member Price
Limit 99, after limit $7.00
, formerly: $7.00 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Ribbed Glass Pitcher
1 ea, $7.00/1ea
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $20.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Serve Board
1 ea, $20.00/1ea
sale: $7.94, formerly:
Limit 4, after limit $17.00
Plus tax
President's Choice
Earthen Serve Bowl
1 ea, $17.00/1ea
sale: $5.94, formerly:
Limit 4, after limit $12.00
Plus tax
Life at Home
Textured Amber Glass Dessert Cups 2 Piece Set
2 ea, $6.00/1ea
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $20.00
Plus tax
Life at Home
Painted Serve Platter
1 ea, $20.00/1ea
sale: $8.24, formerly:
Limit 4, after limit $18.00
Plus tax
President's Choice
Carved Wood Napkin Rings 4 Pack
1 ea, $18.00/1ea
sale: $17.94, formerly:
Limit 4, after limit $37.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Round Serve Board
1 ea, $37.00/1ea
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $20.00
Plus tax
President's Choice
Heritage Serve Bowl
1 ea, $20.00/1ea
sale: $23.84, formerly:
Limit 4, after limit $49.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Serve Tray
1 ea, $49.00/1ea
Low Stock
sale: $8.54, formerly:
Limit 4, after limit $17.00
Plus tax
President's Choice
Earthen Serve Platter
1 ea, $17.00/1ea
sale: $8.94, formerly:
Limit 4, after limit $18.00
Plus tax
President's Choice
Earthen Pitcher
1 ea, $18.00/1ea
$20.00
Plus tax
President's Choice
President's Choice Acacia and Marble Serving Board, 10 in
1 ea, $20.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































