Dishwashing
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Fresh, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea
sale: $2.00, formerly: $4.29
SAVE $2.29
Plus tax
Palmolive
Ultra Strength Liquid Dish Soap, Passion Fruit & Mandarin Scent
591 ml, $0.34/100ml
sale: $14.00, formerly: $15.00
SAVE $1.00
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Detergent Fresh, 30ct
30 ea, $0.47/1ea
sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Dawn
Ultra Refill Jug Dish Soap Apple Blossom
2.64 l, $0.45/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
Nature Clean
Dishwasher Pacs
432 g, $2.08/100g
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Dish Detergent ActionPacs, Clean Lemon, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Unscented Liquid Dish Soap
750 ml, $0.67/100ml
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Free & Clear Dishwasher Detergent Unscented, 51ct
321 g, $6.85/100g

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Dishwashing Liquid
740 ml, $0.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































