Dishwashing
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Original Scent
828 ml, $0.24/100ml
sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
Dawn
Ultra Refill Jug Dish Soap Original
2.64 l, $0.45/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Orange Tangerine
828 ml, $0.24/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Unscented Liquid Dish Soap
750 ml, $0.67/100ml
sale: $13.99, formerly: $15.99
SAVE $2.00
Plus tax
The Unscented Company
Dish Tabs
30 ea, $0.47/1ea
sale: $2.00, formerly: $4.29
SAVE $2.29
Plus tax
Palmolive
Ultra Oxy Boost Liquid Dish Soap
591 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00, formerly: $4.29
SAVE $2.29
Plus tax
Palmolive
Ultra Strength Liquid Dish Soap
591 ml, $0.34/100ml
sale: $9.00, formerly: $12.99
SAVE $3.99
Plus tax
Dawn
Ultra Refill Jug Dish Soap Original
1.98 l, $0.45/100ml
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Fresh, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Lemon Citrus Scent
828 ml, $0.24/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Lavender Scent
828 ml, $0.24/100ml
sale: $22.00, formerly: $28.99
SAVE $6.99
Plus tax
Cascade
Complete Dishwasher Detergent Fresh, 80ct
80 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $4.29
SAVE $2.29
Plus tax
Palmolive
Ultra Liquid Dish Soap, Orange Citrus
591 ml, $0.34/100ml
sale: $14.00, formerly: $15.00
SAVE $1.00
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Detergent Fresh, 30ct
30 ea, $0.47/1ea
sale: $12.00, formerly: $14.99
SAVE $2.99
Plus tax
Dawn
Platinum Refill Jug Dish Soap Fresh Rain
2010 ml, $0.60/100ml
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Dishwasher Detergent Fresh, 67ct
67 ea, $0.33/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Finish
Quantum Jet-Dry Dishwasher Rinse Aid
473 ml, $2.11/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































