Supplements & Probiotics
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.99, formerly: $24.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.32/1ea
Low Stock
Low Stock
$39.99
Plus tax
Culturelle
Kids Immune Defense Probiotic, Mixed Berry Flavour, 30 Chewable Tablets
30 ea, $1.33/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































