Filters
Oils & Vinegar
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.98, formerly: $20.00
SAVE $10.02
Filippoberio
Oils, Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil
750 ml, $1.33/100ml
sale: $11.50, formerly: $11.99
SAVE $0.49
PC Organics
Organic Extra Virgin Olive Oil
500 ml, $2.30/100ml

sale: $14.00, formerly: $19.00
SAVE $5.00
Brar's
Desi Ghee Cooking Oil
800 g, $1.75/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































