Dairy
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $11.69
SAVE $1.69
PC Organics
Organic Whole Milk 3.25% M.F.
4 l, $0.25/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.19
SAVE $1.19
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 2% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $6.09, formerly: $7.09
SAVE $1.00
Organic Meadow
Whole Milk Grass Fed Organic 3.8 % M.F.
1 l, $0.61/100ml

sale: $6.09, formerly: $7.09
SAVE $1.00
Organic Meadow
Chocolate Milk Partly Skimmed Grass Fed Organic 2 % M.F.
1 l, $0.61/100ml

sale: $5.59, formerly: $6.59
SAVE $1.00
Organic Meadow
Partly Skimmed Milk Grass Fed Organic 2 % M.F.
1 l, $0.56/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.19
SAVE $1.19
PC Organics
Organic Partly Skimmed Milk 1% M.F.
4 l, $0.25/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Organic Meadow
Yogourt Organic Whole Milk Blueberry 3.25% M.F.
4x100.0 g, $1.50/100g
sale: $10.00, formerly: $11.19
SAVE $1.19
PC Organics
Organic Skim Milk 0.1% M.F.
4 l, $0.25/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































