Condiments, Sauces and Oils
Filters
Condiments, Sauces and Oils
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Daiya
Dairy Free Creamy Caesar Vegan Salad Dressing
237 ml, $2.74/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Caesar Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Fresh Gourmet
Cheese & Garlic Organic Croutons
128 g, $3.74/100g

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Parsley & Cumin Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Ranch Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
sale: $12.49, formerly: $15.99
SAVE $3.50
Acropolis Organics
Balsamic Vinegar Mousto
250 ml, $5.00/100ml
sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Original Mayo With Avocado Oil
355 ml, $4.50/100ml
sale: $23.99, formerly: $25.99
SAVE $2.00
Nutiva
Organic Refined Coconut Oil
1.6 l, $1.50/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Primal Kitchen
Green Goddess Vinaigrette & Marinade
237 ml, $4.64/100ml
Low Stock

sale: $12.69, formerly: $13.99
SAVE $1.30
Broya
Beef Bone Broth Tomato & Smoked Paprika Organic
500 ml, $2.54/100ml
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Acropolis Organics
Organic Kalamata Sliced Olives
315 ml, $2.85/100ml
sale: $12.49, formerly: $14.99
SAVE $2.50
Acropolis Organics
Organic Kalamata Pitted Olives
720 ml, $1.73/100ml
sale: $12.49, formerly: $13.49
SAVE $1.00
Nutiva
Organic Coconut Oil With Non-Dairy Butter Flavour
414 ml, $3.02/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































