Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.60/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Plus tax
Jabsons
Roasted Peanuts Classic Salted
160 g, $1.25/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Plus tax
Jabsons
Roasted Peanuts, Spicy Masala
140 g, $1.43/100g
sale: $7.00, formerly: $7.79
SAVE $0.79
Wagh Bakri
Tea, Masala Chai Bags Special International Blend 100 Bags
200 g, $3.50/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Plus tax
Jabsons
Thai Sweet Chilli Roasted Peanuts
140 g, $1.43/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































