Kosher Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes 7 Super Seeds
99 g, $2.02/100g
sale: $12.99, formerly: $14.99
SAVE $2.00
Plus tax
Osem
Kosher Bissli Wheat Snacks, Pizza
12x35.0 g, $3.09/100g
sale: $7.50, formerly: $9.00
SAVE $1.50
Amstelvelder
Kosher Premium Edam Sliced Cheese
150 g, $5.00/100g
sale: $5.49, formerly: $6.29
SAVE $0.80
Manischewitz
Kosher Wafers, Chocolate Flavoured
500 g, $1.10/100g
sale: $7.50, formerly: $9.00
SAVE $1.50
Amstelvelder
Kosher Premium Gouda Sliced Cheese Classic
150 g, $5.00/100g
sale: $7.50, formerly: $9.00
SAVE $1.50
Amstelvelder
Kosher Premium Gouda Sliced Cheese Chives
125 g, $6.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































