Kosher Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: about $15.08, formerly: $17.38
SAVE $2.30
Continental
Medium Ground Kosher Beef, Club Pack
$28.66/1kg $13.00/1lb
Out of Stock
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Kosher Rice Cakes With Sesame Seeds And Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
Osem
Kosher Bissli Wheat Snacks, BBQ & Smokey Remix
70 g, $3.27/100g

about $11.13
Marvid Poultry
Kosher Chicken Breast, Back Attached
$15.41/1kg $6.99/1lb
Out of Stock

sale: about $25.58, formerly: $33.17
SAVE $7.59
Marvid Poultry
Marvid Kosher Boneless Skinless Chicken Breast, Club Pack
$20.90/1kg $9.48/1lb
Out of Stock
Out of Stock
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes Himalayan Salt
99 g, $2.02/100g
sale: $5.50, formerly: $7.29
SAVE $1.79
New York
Kosher Baked Soft Pretzels
6x588.0 g, $0.16/100g
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes 7 Super Seeds
99 g, $2.02/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































