Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Lucky Me!
Instant Vermicelli Soup Chicken Sotanghon
28 g, $3.57/100g
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Pancit Canton Chow Mein Noodles Philippine Lemon Flavour
60 g, $1.47/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 5 Packs X 80 G
5x80.0 g, $0.87/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































