Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.88, formerly: $3.29
SAVE $0.41
Plus tax
Cha Cha
Sunflower Seeds Caramel Flavour
260 g, $1.11/100g
sale: $4.48, formerly: $5.79
SAVE $1.31
Plus tax
Lotte
Milkis Carbonated Drink Refreshing Milk & Yogurt Flavor Original
6x250.0 ml, $1.79/100ml
sale: $1.48, formerly: $1.75
SAVE $0.27
Plus tax
Kang Shi Fu
Jasmine Tea Drink Honey Flavour
500 ml, $0.30/100ml
sale: $4.98, formerly: $5.99
SAVE $1.01
White Castle
Cream Wafers Filled With Chocolate Chocolate
300 g, $1.66/100g
sale: $4.98, formerly: $5.99
SAVE $1.01
White Castle
Cream Wafers Filled With Strawberry Flavoured Cream Strawberry
300 g, $1.66/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































