Packaged Salad
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sesame Wonton Chopped Salad Kit
347 g, $1.59/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Crispy Caesar Chopped Salad Kit
298 g, $1.85/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Loads Of Garlic Caesar Salad Kit
319 g, $1.72/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Mexican-Style Street Corn Chopped Salad Kit
285 g, $1.93/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chipotle Ranch Chopped Salad Kit
340 g, $1.62/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Bacon Caesar Chopped Salad Kit
326 g, $1.69/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Big Smash™ Chopped Salad Kit
303 g, $1.82/100g
Out of Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Lemon Tahini Crunch Chopped Salad Kit
0.285 kg, $1.93/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Barbecue Ranch Chopped Salad Kit
369 g, $1.49/100g
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Avocado Ranch Chopped Salad Kit
347 g, $1.59/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet Kale Salad Kit
340 g, $1.62/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































