Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Deluxe, 6 pack
600 g, $1.17/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa Di Mama 4 Cheese Pizza
410 g, $1.10/100g
Out of Stock
sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Oggi
Pinza Rome Gluten-Free Roman Style Flatbread Pizza, Spinach
173 g, $6.36/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Pizza, Premium, Classic Margherita
400 g, $2.25/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Premium Pizza, Grilled Veggie
425 g, $2.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































