Lactose Free
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
2% Ultrafiltered Chocolate Partly Skimmed Milk
1 l, $0.45/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
2% Ultrafiltered Partly Skimmed Milk
1 l, $0.45/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
3.25% Ultrafiltered Homogenized Milk
1 l, $0.45/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 2% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 1% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Homogenized Milk
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Fat Free Skim 0% Dairy Product (2L)
2 l, $0.33/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































