Flavoured Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $8.75
SAVE $0.75
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Chocolate Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax
Milk 2 Go
Chocolate Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.75
SAVE $0.75
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Vanilla Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax
Milk 2 Go
Vanilla Milk Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml
Out of Stock

sale: $1.50, formerly: $3.49
SAVE $1.99
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Milkshake
473 ml, $0.32/100ml

sale: $1.50, formerly: $3.49
SAVE $1.99
Plus tax
Nestlé
Nesquik Milkshake
473 ml, $0.32/100ml

sale: $1.50, formerly: $3.49
SAVE $1.99
Plus tax
Nestlé
Rolo Milkshake
473 ml, $0.32/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea









































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































