Lactose Free
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Strawberry-Banana Lactose-Free Yogurt 1%
6x93.0 ml
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
2% Ultrafiltered Chocolate Partly Skimmed Milk
1 l, $0.45/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
3.25% Ultrafiltered Homogenized Milk
1 l, $0.45/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 2% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.19
SAVE $0.69
Neilson
2% Ultrafiltered Partly Skimmed Milk
1 l, $0.45/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 1% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.63/100g

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Homogenized Milk
2 l, $0.33/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Triple Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Liberte
Greek 0% Lactose Free Yogurt, Vanilla, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Naturally Lactose-Free Swiss Cheese
300 g, $2.17/100g

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Fat Free Skim 0% Dairy Product (2L)
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old Yellow Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Black Diamond
Protein Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Tre Stelle
Tre Stelle Creamy Cheese Spread, Lactose Free
200 g, $2.50/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































