Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$35.99
Plus tax
Orange Naturals
Elderberry + Vitamin C Liquid 5 Years & Up
450 ml, $8.00/100ml
5,000 PC Optimum Points
Low Stock

$14.99
Plus tax
E-ZPUR
Eco Concentrated Laundry Detergent Lightly Scented
130 ea, $0.12/1ea
Low Stock
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Coconut Oil
9.63 g, $126.06/100g
Out of Stock
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Plus tax
Elite
Must Sugar Free Chewing Gum Spearmint
66 g, $8.32/100g
sale: $2.49, formerly: $4.00
SAVE $1.51
Plus tax
Sweety
Swoozles Mini Toffee Balls Green Apple
240 g, $1.04/100g
sale: $2.49, formerly: $4.00
SAVE $1.51
Plus tax
Sweety
Sweetles Chewy Candy Berries Fruit Mix
300 g, $0.83/100g
Out of Stock
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Plus tax
Elite
Bazooka Flavored Sugar Free Bubble Gum
66 g, $8.32/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































