Whole Grain & Multi Grain Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Pumpkin Spice Sliced Loaf, Made with Real Pumpkin Seeds
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
No Sugar Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Ancient Grains with Red Fife Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
No Sugar Whole Wheat Sliced Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Stone Milled Bread
600 g, $0.72/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml









































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































