Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
White Bread with added Oat Hull Fibre
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Cinnamon Raisin Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Dempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Sunmaid
Cinnamon Swirl Raisin Bread
450 g, $1.11/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
THIN 100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
No Sugar Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
Texas Toast 100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
President's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































