Bagels, Croissants & English Muffins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissant
270 g, $1.85/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Everything Bagel
450 g, $0.95/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissants Mini
336 g, $1.49/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Sandwich Croissants
260 g, $1.92/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Chocolate Croissant, 4-pack
272 g, $1.65/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Cheese Croissants
270 g, $1.85/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissant Buns
300 g, $1.67/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































