Moredays coming soon!
In the meantime, find other great deals.

Shop our everyday offers
Weekly Flyer Features

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Prepared in CanadaMade Good
Mornings Chocolate Chip Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Condensed Tomato Soup
284 ml, $0.35/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.00, formerly: $8.50
SAVE $4.50
Farmer's Market
Gala Apples, 4 lb bag
1.81 kg, $0.22/100g
Out of Stock

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $6.79
Prepared in CanadaOlivieri
Real Cheese Filled Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g

sale: $12.00, formerly: $19.99
SAVE $7.99
Prepared in CanadaRobin Hood
Original All Purpose Flour
10 kg, $0.12/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $5.99, formerly: $6.50
SAVE $0.51
Plus tax
Prepared in CanadaGatorade
Zero Iceberg
6x591.0 ml, $0.17/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaDare
Veggie Crisps Sea Salt
100 g, $2.50/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & EarnTide
Free & Gentle laundry detergent liquid, 25 loads.
1 l, $0.50/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $12.49
SAVE $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.17/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthMaynards
Sour Patch Kids, Fun Mix Candy, Variety Pack, Resealable Bag
315 g, $1.27/100g
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
PC Splendido
Cold-Extracted Extra Virgin Olive Oil
1 l, $1.10/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
Battered Haddock
450 g, $3.11/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $0.90/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $22.00, formerly: $24.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNanuk
Kosher Smoked Coho Salmon
300 g, $7.33/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaBen & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients Half Baked® Non-Gmo
473 ml, $1.06/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Prepared in CanadaMade Good
Mornings Cinnamon Bun Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99 Non-Members
Kelloggs
Raisin Bran Cereal Family Size
600 g, $1.33/100g

sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Condensed Cream of Mushroom Soup
284 ml, $0.35/100ml



























































