Bottles & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.06, formerly: $9.49
SAVE $1.43
Plus tax
Tommee Tippee
Pacifiers 6-18m Ultralight Stayput
1 ea, $8.06/1ea
sale: $7.64, formerly: $8.99
SAVE $1.35
Plus tax
Tommee Tippee
Ultra Light Stayput Pacifiers 0-6m
1 ea, $7.64/1ea
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Plus tax
Tommee Tippee
Pacifiers 18-36m Ultralight Stayput
1 ea, $8.49/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































