Holiday House Cleaning
All is calm, all is bright with a sparkling clean home

Filters
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Apple Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Glade
3-Wick Scented Candle Air Freshener, Delicate Vanilla Embrace
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener, Scented Oil Refills, Apple Cinnamon Medley, 2 Refills
2x20.0 ml, $25.00/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Plus tax
Air Wick
Plug-in Air Freshener Scented Oil, Crisp Breeze, 2 Refills
2x21.0 ml, $23.81/100ml
Out of Stock
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Fresh, 51 Count
51 ea, $0.43/1ea

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Glad
Black Garbage Bags - Regular 74 Litres
40 ea, $0.28/1ea

sale: $11.00, formerly: $14.99
SAVE $3.99
Plus tax
Glad
Black Garbage Bags - Extra-Large 135 Litres
20 ea, $0.55/1ea
sale: $13.00, formerly: $15.00
SAVE $2.00
Plus tax
Downy
Unstopables Beads, Fresh
515 g, $2.52/100g
sale: $12.00, formerly: $17.49
SAVE $5.49
Plus tax
Vileda
Super Twist XL Mop
1 ea, $12.00/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $17.49
SAVE $5.49
Plus tax
Vileda
Oskar Broom with Dustpan
1 ea, $12.00/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Plus tax
Method
All-Purpose Cleaner Lime + Sea Salt
828 ml, $0.60/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.49
SAVE $0.49
Plus tax
Fleecy
Liquid Fabric Softener Fresh Air, 148 Loads
3.5 l, $0.40/100ml
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Fleecy
Aroma Therapy Calm Dryer Sheets, 200 Sheets
200 ea, $0.08/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
Plus tax
Lysol
Laundry Disinfectant - Crisp Linen
1.2 l, $0.58/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Plus tax
Clorox
Original Concentrated Bleach 2.4L
2.4 l, $0.21/100ml
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
Plus tax
Clorox
Liquid Plumr Full Clog Destroyer
900 ml, $0.78/100ml
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
Plus tax
Clorox
Liquid-Plumr Hair Clog Eliminator
473 ml, $1.48/100ml






















