Filters
Results for lactantia ultrapur chocolate
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Sponsored
Lindt
EXCELLENCE Mild 70% Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Sponsored
Lindt
EXCELLENCE 70% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $8.00, formerly: $8.75
SAVE $0.75
Prepared in Canada
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Chocolate Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Sponsored
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, Macadamia and Hazelnut Milk Chocolate
90 g, $5.32/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Sponsored
Lindt
EXCELLENCE 95% Cacao Dark Chocolate Bar
80 g, $7.49/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Sponsored
Lindt
EXCELLENCE 85% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Sponsored
Hershey's
Creamy Milk Chocolate With Whole Almonds
172 g, $4.35/100g















