Aisle
Brand
Band-Aid
Beano
Canada Dry
Club House
Crystal Light
Del Monte
Derlea
Electrolit
Everyday Essentials
Furlani
Gadoua
Garant
Gas-X
Gastrovol
Gatorade
Gaviscon
Gefen
Glaceau
Glad
Gouda's Glorie
Gourmet Garden
Gravol
Hydralyte
Lactantia
Lee Kum Kee
Liebers
Life Brand
Litehouse
MiO
Monster Energy
National
No Name
Ovol
Oxo
PC Black Label
PC Organics
Powerade
President's Choice
Propel
Quality
Ready Bake
Reign
Rooster
Suraj
Sylvania
Tastie
Tata
Wakewater
Wholly Guacamole
Yucatan
Deals
Multi-Buy
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
No Added Sugar
Whole Grain
Calorie-Free
GMO Free
Peanut Free Facility
Sugar Free
Halal
Gluten Free
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
710 ml, $0.42/100ml
$24.99
24x591.0 ml, $0.18/100ml
$6.50
6x591.0 ml, $0.18/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
8x355.0 ml, $0.28/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
1 l, $0.40/100ml
PC Optimum Offer