Aisle
Brand
Baldwin St.
Brandt
Chicago 58
Fantino & Mondello
Freybe
Italia
Kosher Mehadrin
Marcangelo
Mastro
Noah Martin
PC Splendido
Pillers
President's Choice
Roma
Schneiders
Shahir Halal
Shefa
Sikorski Sausages
Solmaz
Venetian
Ziggy's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Multi-Buy
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Halal
Gluten Free
Kosher
Soy Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.29
175 g, $5.31/100g
$8.99
125 g, $7.19/100g
$9.79
150 g, $6.53/100g
$3.49
YOUJIA
20 g, $17.45/100g
$17.99
Olymel
1.6 kg, $1.12/100g
$6.49
125 g, $5.19/100g
$4.99
GoodLeaf
50 g, $9.98/100g
$15.99
500 g, $31.98/1kg $3.20/100g
150 g, $6.19/100g