Aisle
Brand
Annie's
Barilla
Catelli
Chef Boyardee
Chickapea
Classico
De Cecco
Felicetti
Garofalo
Italpasta
Kraft
Molisana
No Name
PC Blue Menu
President's Choice
Primo
Rizopia
Rummo
Stefano Faita
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Fat-Free
High Fibre
Nut Free
Vegan
Kosher
No Added Sugar
Whole Grain
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.29
Fantino & Mondello
175 g, $5.31/100g
$3.99
600 ml, $0.67/100ml
500 g, $0.80/100g
$12.99
Galbani
340 g, $3.82/100g
$4.49
340 g, $1.32/100g
$3.79
375 g, $1.01/100g
$4.29
340 g, $1.26/100g
sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
220 g, $2.27/100g
You might like
300 g, $1.43/100g
$18.99
GoGo squeez
20x90.0 g, $1.06/100g