No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































