Disposable Tableware & Napkins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,000.00/100ea
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Crown
Kosher Bowls White Plastic
100x1.0 ea, $0.06/1ea
Out of Stock
sale: $20.79, formerly: $22.29
SAVE $1.50
Plus tax
Decor
Disposable Cutlery Combo, Hammered
180x1.0 ea, $0.12/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































