Aisle
Brand
817 Elephant
Bens
Bens Original
Chef Bombay
Daawat
Dainty
Gelda
Haldiram
High Liner
Kol Yam
Lundberg
Maharani
Minute Rice
Mother's Magic
Premier
President's Choice
Quality
Saleem Caravan
Seaquest
Suraj
Tilda
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
No Added Sodium or Salt
GMO Free
Sourced From Certified Aquaculture
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$19.99
4.54 kg, $0.44/100g
$3.79
250 g, $1.52/100g
$11.99
1.81 kg, $0.66/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
907 g, $0.77/100g
sale: $11.50, formerly: $13.99
SAVE $2.49
4.535 kg, $0.25/100g
sale: $16.00, formerly: $16.99
SAVE $0.99
6.87 kg, $0.23/100g
Low Stock
$8.49
Burnbrae Farms
336 g, $2.53/100g
You might like
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
0.907 kg, $0.39/100g
$16.99
4.54 kg, $0.37/100g