Aisle
Brand
Avalon
Billie
Gillette
Life Brand
Nair
Nairn's
Rogaine
Schick
Skintimate
St Ives
Tree Hut
Veet
Venus
Deals
Price Reduction
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
GMO Free
Vegan
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$25.99
Plus tax
Nixit
118 ml, $22.03/100ml
$10.99
200 ml, $5.50/100ml
$9.49
233 ml, $4.07/100ml
$20.99
312 g, $6.73/100g
$9.99
57 g, $17.53/100g
$13.99
24 ea, $0.58/1ea
$21.99
100 ml, $21.99/100ml
Low Stock
$14.49
32 ea, $0.45/1ea
40 ea, $0.36/1ea
$17.99
40 ea, $0.45/1ea
$19.99
40 ea, $0.50/1ea
40 ea, $0.35/1ea