Filters
Results for mid-day squares

sale: $9.29, formerly: $10.29
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Midday Squares
Chocolate Square Peanut Butta
132 g, $7.04/100g

sale: $9.29, formerly: $10.29
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Midday Squares
Chocolate Square Cookie Dough
132 g, $7.04/100g

sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Midday Squares
Chocolate Bar, Brownie Batter
33 g, $6.03/100g

sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Midday Squares
Functional Chocolate Bar Peanut Butta
33 g, $6.03/100g
You might like

sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Midday Squares
Functional Chocolate Bar Almond Crunch
33 g, $6.03/100g















