Aisle
Brand
Baldwin St.
Brandt
Fantino & Mondello
Grimms
Jack's Gourmet
Maple Lodge Farms LT
Marcangelo
Mastro
No Name
Noah Martin
PC Splendido
Pillers
President's Choice
San Daniele
Schneiders
Sikorski Sausages
Solmaz
Venetian
Ziggy's
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
PC Optimum Points
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Sugar Free
Halal
Gluten Free
Kosher
Soy Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.50
$35.00/1kg $15.88/1lb
$9.29
175 g, $5.31/100g
$8.99
175 g, $5.14/100g
about $8.26
$17.64/1kg $8.00/1lb
$9.99
250 g, $4.00/100g
$4.00
$40.00/1kg $18.15/1lb
$8.50
500 g, $1.70/100g
$8.49
175 g, $4.85/100g
Low Stock
$16.00
1 kg, $1.60/100g
250 g, $3.72/100g
$11.00
1.4 kg, $0.79/100g
Out of Stock
$7.99
250 g, $31.96/1kg $3.20/100g