Aisle
Brand
AKIS
Baldwin St.
Blue Buffalo
Brandt
Callipo
Clic
Continental
Corinthians
Freybe
Gourmet Garden
Grace
Jack Links
La Belle Bretagne
La Bomba Italiana
La Costena
Mina
Noah Martin
Paris Pâté
Pattyking
PC Black Label
Pillers
Plantropy
President's Choice
Profi
Purina
Roma
Schneiders
Sempio
Shahir Halal
Shefa
Sikorski Sausages
Slim Jim
Ta'amti
Tamam
Tinnel's
Venetian
Whiskas
Ziggy's
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Lactose Free
Source of Protein
GMO Free
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Halal
Gluten Free
Kosher
Soy Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$5.49
150 g, $3.66/100g
$2.99
130 g, $2.30/100g
$15.99
500 g, $31.98/1kg $3.20/100g
$5.00
125 g, $4.00/100g
$12.49
250 g, $5.00/100g
$12.99
1.12 kg, $1.16/100g
$4.99
500 ml, $1.00/100ml
$7.49
180 g, $4.16/100g
$4.89
284 g, $1.72/100g
$5.79
280 g, $2.07/100g
314 ml, $2.39/100ml
$6.99
234 g, $2.99/100g