Aisle
Brand
Baldwin St.
Brandt
Fantino & Mondello
Freybe
Gold Label
Greenfield Natural Meat Co.
Grimms
Italia
La Belle Bretagne
Marcangelo
Mastro
Noah Martin
PC Splendido
Pillers
President's Choice
Roma
Schneiders
Shefa
Sikorski Sausages
Venetian
Ziggy's
Deals
Price Reduction
PC Optimum Points
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Gluten Free
Kosher
Soy Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.29
175 g, $5.31/100g
$15.99
500 g, $31.98/1kg $3.20/100g
$12.99
Butcher's Board
375 g, $3.46/100g
150 g, $6.19/100g
$11.49
300 g, $3.83/100g
$21.00
750 g, $2.80/100g
$17.49
600 g, $29.15/1kg $2.92/100g
$4.00
$40.00/1kg $18.15/1lb
$13.99
250 g, $5.60/100g
$5.50
125 g, $4.40/100g
$8.99
125 g, $7.19/100g