Filters
Results for dare

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Ultimate Lemon Crème Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Ultimate Ice Cream Inspired Mint Chocolate
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Ultimate Coconut Crème Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in Canada
Dare
Whippet Black Forest Cookies
285 g, $1.93/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in Canada
Dare
Whippet Sticks Cookie Dough
250 g, $2.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in Canada
Dare
Viva Puffs Candy Cane Cookies
300 g, $1.66/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g















