Aisle
Brand
Amys
Annie's
ARIH
Bens
Bens Original
Blue Dragon
Campbell's
Charoen Pokphand
Chef Woo
Crafty Ramen
Crave
Gefen
Goodman's
Grace
Heinz
Ho-Ya
Hon's
Indomie
Kim Lam
Knorr
Kraft
La Presserie
Lipton
Lotus
Lucky Me!
Maggi
Mama
Mama Noodles
Marukome
Mi Sedaap
Minute Rice
Mr Noodles
Nissin
No Name
Nong Shim
NONGSHIM
Noor
O Food
OCEAN'S HALO
OTOKI
Paldo
PRAN
President's Choice
Rooster
Samyang
Sapporo
Shinsenna
Sunfeast
Suraj
T&T
Tim Hortons
Tradition
Willi Food
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Fat-Free
Plant Based
Nut Free
Vegan
Peanut Free
Kosher
Whole Grain
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$9.99
Nestlé
1.89 l, $0.53/100ml
Low Stock
$1.49
64 g, $2.33/100g
$3.99
97 g, $4.11/100g
95 g, $4.20/100g
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
65 g, $1.98/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $3.49
73 g, $4.78/100g
$7.49
232 g, $3.23/100g
$4.99
Stubb's
450 ml, $1.11/100ml
You might like
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
58 g, $5.84/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Taco Bell
207 ml, $2.17/100ml