Aisle
Brand
ARIH
Bens Original
Bibigo
Blue Dragon
Chef Woo
Heiwa
Ho-Ya
Indomie
Kraft
Lao Gan Ma
Lotus
Mr Noodles
Nissin
Nong Shim
NONGSHIM
O Food
Paldo
President's Choice
Rooster
Samyang
Sapporo
Shinsenna
T&T
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Source of Iron
GMO Free
Vegetarian
Halal
Vegan
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.99
95 g, $4.20/100g
$9.48
650 g, $1.46/100g
97 g, $4.11/100g
Out of Stock
5x140.0 g, $1.35/100g
$5.99
165 ml, $3.63/100ml
700 g, $1.35/100g
$2.29
70 g, $3.27/100g
$10.99
700 g, $1.57/100g
sale: $6.48, formerly: $7.49
SAVE $1.01
520 g, $1.25/100g
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
480 g, $1.14/100g