Filters
Results for HUMPTY DUMPTY SNACKS, 250-290 G, OLD DUTCH POTATO CHIPS, 200-235 G OR TAKIS ROLL
sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Takis
Fuego Rolled Tortilla Chips Hot Chili Pepper And Lime Extreme
260 g, $1.54/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Sponsored
Tostitos
Hint of Zesty Cheddar Tortilla Chips
245 g, $2.24/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips All Dressed Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Prepared in Canada
Humpty Dumpty
Party Original Mix
250 g, $1.60/100g
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.70/100g

sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Prepared in Canada
Humpty Dumpty
Potato Snack Bbq Flavoured
280 g, $1.43/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.56/100g















