Aisle
Brand
Bed Head
Clorox
Durex
Garnier
HB Hair Biology
L'Oreal Paris
Nioxin
Ogx
Olay
OLLY
Pantene
Rogaine
Price
$5-$10
$10-$15
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$11.99
Plus tax
385 ml, $3.11/100ml
Low Stock
$12.99
385 ml, $3.37/100ml
100 ml, $11.99/100ml
193 ml, $6.73/100ml
Out of Stock
118 ml, $10.16/100ml
$6.49
88.7 ml, $7.32/100ml