Disposable Tableware & Napkins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,000.00/100ea
sale: $12.00, formerly: $14.49
SAVE $2.49
Plus tax
Bounty
Paper Napkins, White, 400 Count
400 ea, $0.03/1ea
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Crown
Kosher Bowls White Plastic
100x1.0 ea, $0.06/1ea
Out of Stock
sale: $20.79, formerly: $22.29
SAVE $1.50
Plus tax
Decor
Disposable Cutlery Combo, Hammered
180x1.0 ea, $0.12/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































