Filters
Health & Beauty
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Soap Refill Fragrance Free
1 l, $0.90/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Eucamint Soap
110 g, $3.63/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap Citrus
1 l, $0.90/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Lavender
110 g, $3.63/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Lemongrass
110 g, $3.63/100g
sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Hand Soap
500 ml, $1.80/100ml
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $15.99
SAVE $2.00
Plus tax
The Unscented Company
Body Soap For All Skin Types
500 ml, $2.80/100ml
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Avocado Grapefruit
110 g, $3.63/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Oatmeal Shea
110 g, $3.63/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Moisturizing Lip Balm, Beeswax
8.5 g, $105.76/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap, Sweet Pea Lemon Balm
1 l, $0.90/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































